ADMIREO - co to jest?

From mediawiki
Revision as of 15:00, 19 July 2017 by Admin (Talk | contribs)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Admireo to system do zarządzania nieruchomościami.

Od momentu stworzenia koncepcji poprzez projektowanie, testy i wdrożenie rozwiązania został opracowany przez osoby, które na co dzień zajmują się administrowaniem. Wykorzystaliśmy zarówno wieloletnie doświadczenia z pracy zarządców nieruchomości oraz przeprowadziliśmy wywiady wśród administratorów, zarządów wspólnot i właścicieli mieszkań, aby dowiedzieć się jakie wymagania powinien spełniać system, który będzie jak najbardziej praktyczny.

Admireo zarządzanie nieruchomościami traktuje całościowo i procesowo. To oznacza że:

• Dostarczamy całościowe rozwiązanie - bez modułów. Od razu masz wszystko, co potrzebne do pracy!

• System obsługuje pracowników firmy administrującej, zarządy wspólnot, właścicieli, firmy współpracujące, dostawców mediów i innych uczestników procesów, których zdefiniujesz.

• Skupiamy się na procesach (nie poszczególnych czynnościach czy osobach), dlatego zawsze masz dostęp do kompletu informacji koniecznych do zakończenia podjętych działań – również w sytuacji, gdy jedna osoba rozpoczęła obsługę sprawy, a inna ją kończy.

• Możesz „dać wolność” właścicielowi nieruchomości poprzez umożliwienie mu dostępu do systemu i samodzielne sprawdzanie wszelkich informacji o rozliczeniach, zgłoszeniach czy uchwałach. Najważniejsze jest jednak to, że „wolność właściciela” to również Twoja wolność, ponieważ system pozwala na zdalne regulowanie należności, przesyłanie aktualnych stanów liczników, zgłaszanie konserwacji i problemów, obsługę korespondencji czy głosowanie uchwał.

• Nie uzależniamy ceny od modułów (których nie posiadamy), liczby lokali, właścicieli, obsługiwanych wspólnot i zarządów. U nas nie kupujesz kilka razy tej samej funkcjonalności, nawet jeśli poszerzysz swoją działalność. Płacisz za liczbę zalogowanych pracowników i firm współpracujących! Wszystko inne jest już „w cenie”.

• Nie tracisz dotychczasowej historii i danych - wspieramy przeniesienie Twoich danych z każdego innego systemu do Admireo.


Krótki film o tym czym jest ADMIREO


Powrót do strony głównej Main Page